Pubg Oyun Hileleri ve Taktikleri Nelerdir?

Pubg Oyun Hileleri ve Taktikleri Nelerdir?

Son yılların en çok oynanan oyunlarından olan Pubg ile ilgili oyun hileleri ve taktikleri hakkında bu yazımızda aradığınız tüm detayları bulabileceksiniz. Pubg ücretli mi diye merak edenler yazımızı okuyabilir.

  • Nereye İneceğinizin Kararını Verin

Başlangıç seviyesinde bir oyuncuysanız ve Pubg taktikleri hakkında hiçbir bilginiz yoksa, öncelikle nereye iniş yapacağınıza karar vermeniz ve doğru bir seçim yapmanız gerekmektedir. Başlangıçta bu konuda zorlansanız da, sonrasında geniş bir şekilde yer kaplayan haritada yüksek yağma oranlarına sahip olan yerleri seçmeniz gerekmektedir. https://chucks85th.com/ linki üzerinden Pubg oyununa canlı iddaa yapabilirsiniz.

  • Kontrollü Düşüşü Sağlayın

Uçaktan atladığınız esnada aşağıda yer alan savaşa nasıl etki edeceğinizi düşünmeniz gerekmektedir. En başarılı eşleşmelerin gerçekleşmesi için hangi alana düşmeniz gerektiğinin kararını iyi bir biçimde vermelisiniz. Çatışmalara katılacağınızda ihtiyaç duyulacak olan eşyaların yağma süresini etkileyecek düşüşleri sağlamalısınız.

Bu nedenle de mesafeyi ölçmek adına W tuşuna basılı tutarak etrafınızı görmeli, çabuk düşmeye çalışmalı ve yönünüze karar vermeden önce etrafa iyi bir şekilde bakmalısınız.

pubg hile ve taktikleri
pubg hile ve taktikleri neler
  • Yağmalamayı İhmal Etmeyin

Oyunun ilk dakikalarından itibaren silahsız ve donanımsız bir şekilde savaşacağınızdan öncelikle bu eşyaları temin etmelisiniz. Sırt çantasını ve kızartma tavasını ilk etapta bulmak için uğraşmalısınız. Böylelikle karakterinizin çatışmalardan korunmasını sağlayacak donanımlara sahip hale gelebileceksiniz. Buna ek olarak silahları arayarak, birkaç çeşit olarak göreceğiniz malzemelere sahip olmalısınız.

  • Harita İçerisinde Kalmaya Özen Gösterin

Uçaktan atladığınız andan itibaren haritanın küçülmeye başlamasına kadar geçen süreyi iyi hesaplamalı ve sonrasında da giderek daralacak alanlarda düşmanlarınıza yakın olmayı tercih etmelisiniz.

  • Kask Kullanmayı İhmal Etmeyin

Başınıza gelecek olan hedeflerden kaçınmanızın mümkün olmayacağı durumlarda korunmak amacıyla ve hayatta kalma şansınızı artırması bakımından bulmanız gereken eşyalardan birisi de kask olacaktır. 3. seviyelerde kurşun yeleklerle birlikte kullanacağınız kasklar sayesinde daha uzun süre dayanabilirsiniz.

  • Silahlarınızın Dolu Olduğundan Emin Olun

Haritalarda bulacağınız silahların boş olması size zaman kaybettireceği gibi, canınızdan edecektir. Bu nedenle çatışmalar esnasında silahınızın ateş moduna ayarlandığından ve şarjörünün dolu olduğundan emin olmalısınız. Aynı zamanda silahlarınızın gücü hakkında fikrinizin olması son derece önemlidir.

  • İyileştirme Eşyalarınızı Saklayın

Savaş esnasında alacağınız hasarlardan kurtulmanız için iyileştirme adı verilen içecekleri ve ilaçları bulmanız gerekecektir. Çatıştığınız esnada bu sakladığınız iyileştirme eşyaları sayesinde sağlık durumunuzu anında iyileştirecek hamlelerde bulunabilirsiniz.

You May Also Like

Leave a Reply