Pubg Oyunu Nedir Nasıl Oynanır?

Pubg Oyunu Nedir Nasıl Oynanır?

Son dönemlerin en çok oynanan oyunları arasında yer alan ve oyun dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapmayı başaran Pubg oyunu nedir, nasıl oynanır gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yüz oyuncunun bir harita üzerinde oynadığı bu oyunda birbirlerini yok etme mücadelelerine tanık olabilirsiniz. Bireysel olarak veya gruplar halinde oynanabilen ve aksiyonu en üst seviyelerde görebileceğiniz bu çok oyunculu multiplayer oyunu hakkında tüm merak edilenleri sizlerle paylaşmaktayız.

Boş vakitlerini video oyunlarını oynayarak geçirmekte olan kişilerin aklına ilk olarak gelen Pubg dünyada ve Türkiye’de çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Gençlerin ve her yaştan insanın ilgi gösterdiği bu oyun takım olarak veya solo şeklinde oynanabilmektedir. Online olarak bilgisayarlardan veya mobil cihazlardan giriş yapılan pek çok oyun arasında ilgi gösterilen Pubg oyununa başlamak istiyorsanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğinin yanıtını alabilirsiniz.

pubg spor
pubg e-spor nedir

Pubg Nedir?

Gökyüzünde bir uçağın içerisinde toplanan oyuncuların, belirledikleri noktalara paraşütle atlamaları neticesinde başlayan oyunda, adadaki tüm görevlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Ada şartlarında mevcut imkanlarla görevleri tamamlamak üzere harekete geçen oyuncular, oyun içerisinde çeşitli silahları ve araç gereçleri alarak daha hızlı bir şekilde ilerlemektedir. 8×8 kilometrelik bir alanda amacınızı gerçekleştirmek ve olabildiğince hayatta kalabilmek için tüm kaynakları toplamanız ve diğer oyuncuları avlamanız gerekmektedir. Silahları, mermileri ve araçları satın alarak düşmanlarınızdan gelecek olan hamlelere karşı kendinizi hazırlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde geri sayımla başlayan alan çizgisinin içerisinde kalmak üzere mücadele eden ve oyunun sınırlarını belirleyen bu çemberin dışında kalınması durumunda sağlık puanının zayıfladığı oyunda, karakterinizin ölmesi de kaçınılmaz bir son olacaktır. Böylelikle tüm oyuncuların birbiriyle çatışma içerisine girmelerini sağlayan oyun kurallarında zorlayıcı şartlar görülmektedir.

Pubg Amacı Nedir?

Hayatta kalma çabasını verirken, diğer oyuncuları saf dışı bırakmanız halinde topladıkları tüm ganimetleri içeren sandıkları almanız mümkün olacaktır. Ne kadar çok sayıda düşmanı etkisiz hale getirirseniz, o kadar fazla altınları ve ganimetleri toplama şansını elde edebilirsiniz. Böylelikle e-spor oyun içerisinde daha yüksek bir sıralamada yer alabilirsiniz. Espor sıralamanız iyiyse bu oyundan anlıyor ve para kazanıyor olabilirsiniz. Hatta şansınızı 1xbet gibi bahis siteleri içerisinde deneyerek parada kazanabilirsiniz. Oyunla ilgili en güncel hileli ve taktikleri takip etmeniz halinde sizler de sıralamadaki yerinizi yüksekte tutmayı başarabilirsiniz.

You May Also Like

Leave a Reply